TAŤÁNA AMETOVÁ - JOGA JOY CENTRUM www.jogajoy.cz

Mgr. Taťána Ametová
Pod Nouzovem 1086/38
Praha 9 - Kbely
+420.603513791 Taťána Vidya Ametová


IČ: 71066748
č.ú.: 7267970411/5500

tana.ametova@seznam.cz
MGR. TAŤÁNA VIDYA AMETOVÁ

 

 
"ŽIVOT JE LÁSKA"

Jmenuji se Taťána Ametová a narodila jsem se v Praze ve znamení Berana v roce 1972. Jsem vdaná a mám dvě dcery. Vystudovala jsem Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor Sociální práce a získala tak titul Mgr. Specializovala jsem se na systemickou terapii a sociální práci v trestní justici. Byla jsem spolutvůrkyní projektu Probační a mediační služby v Praze. Pracovala jsem jako probační pracovník, dále pak již v soukromém sektoru jako psychoterapeut. Již od dětství jsem aktivně sportovala - sportovní gymnastika. Jako dorostenka, jsem ve II. kat. získala 1.místo na přeboru ČR. Trénovala jsem i malé gymnastky. V průběhu let do mého života vstoupila jóga a dnes i vyučuji jógu dospěláky i dětičky. Mnoho, opravdu již mnoho let pracuji sama na svém seberozvoji skrze mnoho seminářů, vlastních terapií s úžasnými lektory, kouči i duchovními učiteli. Jednu věc jsem za ty roky pochopila - každý jsme tvůrcem svého života. A to jaký náš život bude, je pouze a jen na nás. Naučit se a pochopit principy tvoření není jen tak, ale pokud člověk o to stojí a touží ve svém srdci po svobodě, tak všechno zvládne. Chce to kus odvahy, dobrého učitele (vedení) - alespoň po nějakou dobu, a především hodně a hodně pokory a úcty. Výsledky přichází a stojí za to. Je to nekončící proces, je to cesta, je to radost a láska. Děkuji všemu a všem, které jsem na své cestě potkala a potkávám :-). 

 Můj život nebyl vždy procházkou růžovou zahradou. Dřívě jsem neměla ani páru o tom, že můžu tvořit svůj život, že mám právo na radost a že můžu být spokojená, klidná, zdravá a šťastná. Měla jsem obrovské problémy sama se sebou, trpěla jsem různými druhy závislostí, byla jsem věčně vystresovaná, přepadaly mne depresivní stavy a stavy marnosti, že nic už nemá smysl. Vše se ale začalo měnit ve chvíli, kdy jsem se rozhodla na sobě začít pracovat. Vydala jsem se na duchovní cestu. A už to přicházelo samo. Lidé, akce, semináře, terapie, duchovní učitelé, guruové .... jóga. Dnes již toto vím a neustále za tím směřuji dále a dále. Je to nádherná cesta, i když chvílema dost těžká. Pokud se však začnete na svůj život dívat jako na příležitost k růstu, a že vše, co se vám děje má hluboký význam a smysl, vše se najednou odlehčí. I když právě prožívané situace jsou bolestivé a těžké. Projdeme-li jimi, čeká na nás pochopení a uvolnění. A pak zase něco nového a to je pořád dokola a dokola. Ale to dokola je právě ta dokonalost na této cestě - cestě za sebou samým, svým sebepoznáním a sebeláskou. 

Jóga můj život obohatila o nový rozměr - zklidnění, zpomalení, zjemnění se a o pocit naplnění, o nové přátele a zážitky. Díky :-)

 V roce 2012 jsem prošla zasvěcením Shaktipat (aktivace kundaliní energie shakti) u osvíceného indického mistra Swami Nardananda a obdržela jsem od něho jméno VIDYA - moudrost, bohyně vědění, ta  jež povznáší jedince z temnoty do světla. Na Bali v Indonésii se používá Widya. 

V roce 2016 jsem absolvovala svůj sen zažít šamanskou ceremonii s ayahuascou. Sen se mi naplnil a já skrze tuto hlubokou očistu uviděla svůj záměr duše v tomto životě - stát se skutečnou ženou a žít tak v blaženosti. Pochopit hloubku a principy ženství, ženské energie. 

Stále si plním své sny a řídím se moudrem, že SVŮJ ŽIVOT SI VYTVÁŘÍME SAMI A DÁLE NESNAŽ SE ZJISTIT KÝM JSI, ALE STAŇ SE TÍM, KÝM CHCEŠ BÝT :-). Toto je hluboké moudro, žádný osud neexistuje, vše a celý náš život je výsledkem našich vědomých či nevědomých rozhodnutích. Stát se sami sobě bohem, lépe řečeno rozpomenout se na své božství uvnitř sebe toť úkol každého člověka, to je začátek obrovské svobody a tvoření. 

Mým dalším snem je zrealizovat z našeho domu ve Kbelích Léčebné a relaxační centrum pro všechny lidičky, kteří hledají relax, pohodu a znovunalezení své vnitřní síly a radosti a znovuobjevení svého energetického zdroje. V současné době vám můžeme nabídnout léčení a relax v podobě jogy, meditací, relax pobytů, jógových pobytů v Čechách, na ostrově bohů Bali, koučink, osobnostní rozvoj. V blízké budoucnosti pro Vás chystáme otevření relax a healt centra s další nabídkou služeb pro vaše pohodlí, relaxaci a léčení. 

Je důležité mít vždy záměr, své největší přání tady a ted. A mým největším přáním je  být permanentně štastná. 

 TVOŘIT ZNAMENÁ NASLOUCHAT SVÉMU VNITŘNÍMU VEDENÍ - SVÉMU SRDCI. BÝT NAPLNĚN VNITŘNÍM KLIDEM, LÁSKOU, ÚCTOU A POKOROU. 

Vzdělání:

Filosofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze - obor Sociální práce 

(specializace na Systemickou terapii a Sociální práci v trestní justici a Mediaci), 

Výcvik Systemická terapie (ISZ)

Instruktor jógy BMSA

Instruktor jógy BMSA specializace Powerjóga

Instruktor jógy BMSA specializace Hathajóga

Akreditovaný zdravotník zotavovacích pobytů 

Akreditovaný kurz Reflexní terapie 

Akreditovaný trenér sportovní gymnastiky a rozhodčí 

Meditační semináře se Swami Nardanandem - zasvěcení a probuzení kundaliní energie Shakti a od Swamiho jsem obdržela jméno Vidya - bohyně vědění, ta jež povznáší jedince z temnoty do světla 

Kurz Hormonální jógové terapie u Pavly Rožumberské 

Šamanská ceromonie Ayahuasca s ekvádorským šamanem

a mnoho dalších seminářů a kurzů zaměřených na meditaci, duchovní rozvoj, automatické psaní, energetické čakerní rozbory, jogové semináře ...

a speciální poděkování mým dvěma učitelům, kteří mne doprovázeli na mé cestě po mnoho let Vladce a zvláště pak Josefovi