TAŤÁNA AMETOVÁ - JOGA JOY CENTRUM www.jogajoy.cz

Mgr. Taťána Ametová
Pod Nouzovem 1086/38
Praha 9 - Kbely
+420.603513791 Taťána Vidya Ametová


IČ: 71066748
č.ú.: 7267970411/5500

tana.ametova@seznam.cz

Jógový relax víkend Statek u Škodů, Sibřina u Prahy 20. - 22. 4. 2018

 

,VSTUPTE DO SEBE SAMÝCH A STAŇTE SE MISTREM SVÉHO ŽIVOTA

Teprve když přijmeme plnou zodpovědnost za sebe sama a svůj život, můžeme být kýmkoli chceme být a mít všechno, co si jen dokážeme představit. 

 

OTÁZKOU JEN ZŮSTÁVÁ, CO SI DOVOLÍME A CO JE NÁM DOVOLENO V RÁMCI TOHO, JAK O SOBĚ MY SAMI SMÝŠLÍME... 

Abychom mohli žít svůj život snů, je zapotřebí se začít plně zvědomovat, pracovat na otevření své mysli a na otevření svého srdce. Naše nevědomé programy v našich hlavách nám nedovolují žít svůj vlastní život.
 
Stát se skutečným mistrem svého života znamená pochopit základní principy a podstatu toho, jak na to... To vše se budeme učit a otevírat na našem společném semináři. 
 
Pomůže nám v tom praxe jin jógy - vysoce relaxační a meditační styl jógy, řízená relaxace a meditace a společný každodenní SATSANG, kde se budeme společně sdílet. 
 
Satsang- ,,sat" znamená v sanskrtu pravda a ,,sang" sdílení. Satsang bude naším společně sdíleným časem, kde v pravdě k sobě samým budeme sdílet naše společné myšlenky, pocity, zážitky... každý dle svého. 
 
Semináře se může účastnit každý, jógový začátečník či pokročilý praktikující i nepraktikující jogín. Jedinou podmínkou je Vaše chuť a odhodlání nahlédnout do sebe samých a být upřímný sám k sobě. Jedině tak může započít nebo dále se posunout naše pouť na cestě od nevědomí k vědomí nás samotných a tím tak můžeme dál otevřít sebe sama ke svému mistrovství a nalezení svého smyslu života a své nejvyšší hodnoty
 

INFO A PŘIHLÁŠKY ZDE: https://tatanaametova.cz/statek-u-skodu/

 
 
Těším se na Vás Vaše Táňa Ametová :-)