TAŤÁNA AMETOVÁ - JOGA JOY CENTRUM www.jogajoy.cz

Mgr. Taťána Ametová
Pod Nouzovem 1086/38
Praha 9 - Kbely
+420.603513791 Taťána Vidya Ametová


IČ: 71066748
č.ú.: 7267970411/5500

tana.ametova@seznam.cz

Jarní spirituální jógový kurz na Bali březen 2019

Termín: 2. - 16. 3. 2019 
 
Více info a přihlášení - odkaz na prodejní stránku zde: https://projektyproradost.cz/bali-relax-ubud-balangan/?
Kdo toužíte nahlédnout do sebe sama, dozvědět se jak žít "tady a teď" v přítomném okamžiku, jak přestat řešit minulost a přestat se obávat budoucnosti, tak neváhejte a poletťe. Čeká nás 2 x denně jógová praxe, umění meditace, relaxace, zastavení se a poznávání Bali - magického strova, který otevírá srdce a pohltí Vás svou neobyčejnou energií a pomůže Vám zažít "tady a teď". Po tomto zážitku už nic nebude jako dřív  
Těším se na Vás Vaše Táňa Ametová 
 
❤️
 
 
 
 
 
 
 
Účastnit se může každý, koho tento zájezd láká srdíčkem :-). 
 
 
Celý život  hledám sama sebe, vniřní klid a naplnění. Až jsem došla do momentu, kdy toužím už jen po jediném - BÝT ŠŤASTNÁ A ŽÍT V LÁSCE. A najednou přišlo velké uvědomění, láska - láska přijde jen v té chvíli, až budu skutečně milovat sebe, naslouchat tomu, po čem skutečně toužím já. A dělat to a dávat si, co chci jen já. To je láska. To je způsob, jak být šťastná. Je to hnací motor, síla, která vás vede vpřed. A my sami jsme těmi, kteří to určují. Jednou na jaře mi na Bali místní léčitel řekl velké moudro: "je čas začít se starat sama o sebe... " Táňa
 
 

Toužíte-li po poznání, po změně, je zde pro vás připraven zážitkový poznávací pobyt na Bali s jógou a sebepoznáváním. Bali je velmi spirituální země s vysokými vibracemi, která vám napomůže otevřít či zharmonizovat vaši srdeční čakru. Naučíte se, co znamená žít TADY A TEĎ. Pravidelná jógová praxe, meditace na břehu oceánu nebo mezi rýžovými políčky a diskuze a povídání o duchovním rozvoji, vám napomohou a prohloubí vaše duchovní vnímání, zkvalitní vám váš život, povedou vás k sebepoznání a především k sebelásce, naplnění a klidu. Součástí celého programu jsou i individuální terapeutická sezení, skrze které se můžete zbavit svých nánosů ega či pochopit a změnit své myšlení, své postoje k životu i k sobě samému.

Kromě jógování, meditací, duchovního rozvoje je pro vás připraven i velmi bohatý program, skrze který poznáte krásy, tajemství, kulturu a život na Bali.

 

Nedílnou součástí pobytu je i zdravý životní styl – organická, klasická (čerstvé ryby, saláty) nebo raw strava, která vás nejenže nasytí, ale především vyživí, doplní potřebné výživové látky pro správné fungování organismu a zároveň detoxikuje naše tělo. A o naše těla budeme pečovat i při unikátních balijských relaxačních či detoxikačních masážích.

 

 

 

 

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ MNE NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

Těším se na vás Táňa :-)